• Новак
1pc Професионални Кристал Берач Молив Лепило Помине Уметност DIY Оркестарот ги Собереш Пенкало Во Парк Брза Испорака

1pc Професионални Кристал Берач Молив Лепило Помине Уметност DIY Оркестарот ги Собереш Пенкало Во Парк Брза

DEN 34.00
DEN 50.88
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации :
1 компјутер помине уметност dotting пенкало, деликатна и елегантен дизајн.
Професионални кристал берач молив, на состанокот различни потреби.
Удобно и лесно да се справи.
Одлично за казна помине уметност работа, погоден за професионална употреба и за домашна употреба.
Тип : Помине Уметност Пен
Количина : 1 Компјутер
Материјал : Восок
Боја и Модел : Како што Сликите Покажуваат (Боја и модел ќе биде автоматски испратена.)
Карактеристики : Лепливи, Професионални Кристал Берач Молив, Голема Нокти Алатка
Должина : 21cm x 0.7 cm/8.27" x 0.28" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Помине Уметност Пенкало (Боја и модел ќе биде автоматски испратена.)

Главните карактеристики

Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
8808802
Големина:
1pc
Тип На Објект:
Dotting Алатка

Избор на клиент