• Новак
sbb копче програмер v46.02 sbb silca 2018 најновата верзија авто клучните одлуки гаранција 2 години

sbb копче програмер v46.02 sbb silca 2018 најновата верзија авто клучните одлуки гаранција 2 години

DEN 3744.00
Во достапна форма

Пристапност


Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
За царинската проблеми и Данок :
1.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.02
SBB Копче Програмерот е нов уред користи и како портабл единица за програмирање на копчињата во immobilizer единици на возила.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок. Ви благодариме за вашето разбирање.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. 1pc x CD со упатство за употреба
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .

Главните карактеристики

Име На Модел:
SBB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Електронски:
No
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
најновите
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
моќност:
4w
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Должина:
12inch
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Тежина:
2kg
Напон:
12v
Објектот Висина:
12inch
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
една година

Избор на клиент

Terex Самосвали Камиони
  • Новак

Terex Самосвали Камиони

DEN 3360.00 4800.00

A9171011 и надTA35 Г7 (OCDB) Артикулирани Камион (Европа само) (Детроит Дизел 450 HP Серија 60 Мотор со Алисон 4500 ORS_R Тр