• Новак
20pcs/многу Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1Z NW-WM1A AMP Играч

20pcs/многу Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1Z NW-WM1A AMP

DEN 2556.00
DEN 3007.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


БОГАТА ТЕХНИКА Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1 Z NW-WM1 A AMP Играч
Име : 5 Pole позлатени 4.4 mm Слушалка Адаптер Пакување : 20pcs/многу (пп торба) Можете да ја користите оваа 4.4 mm 5 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек да се направи кабел со себе ,а потоа можете да поправка на вашиот Омилен слушалки. Овој приклучок одговара за Sony NW-WM1 Z NW-WM1 A AMP Играч Опис : Сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвена, Црна. Пакет се Вклучени : 20pcs 4.4 mm 5 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Број На Модел На:
RGD7026G600
Бренд Име:
R
Тип:
аудио/видео адаптер
Карактеристики:
аудио 4.4 mm конектор
говорникот терминал:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
говорникот конвертор:
Yes

Избор на клиент