• Новак
Божиќ Ден Кристал Шарм Нараквици За Жени Со DIY Стаклени Монистра парична Казна Нараквици & Алки Pulseras DIY Накит

Божиќ Ден Кристал Шарм Нараквици За Жени Со DIY Стаклени Монистра парична Казна Нараквици & Алки Pulseras DIY

DEN 179.00
DEN 203.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Поставување Тип : Невидливи Поставување на Материјал : кристал Синџир Тип : Змија Синџир Должина : 17~23cm Метали Тип : Сребро Позлатен Формашема : Геометриски Нараквици Тип : Синџир & Линк Нараквици Бренд Име : џек накит број на Моделот : д-р-015 Occashion : Годишнина,подароци,партија Место на потекло : Yiwu град,кина Позлатен : сребро.

Главните карактеристики

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
TaoXu042
is_customized:
yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
жените
Материјал:
Кристално
лето стил:
Шарм монистра
Монистра:
Шарм Нараквици

Избор на клиент