• Новак
бесплатни овци ветеринарна шиење не absorbable шиење свила шиење за свињи, говеда овци фарма на животните

бесплатни овци ветеринарна шиење не absorbable шиење свила шиење за свињи, говеда овци фарма на животните

DEN 194.00
DEN 239.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде некој
можност да се најде решение.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.
Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект.
ви благодарам многу
1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно. Ако не сте добиле рок од триесет дена од датумот на
проектот, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика На Враќање
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот. Ви благодариме!
. Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас
кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо. Однапред ви благодариме!
7.

Главните карактеристики

Големина:
S
Тип:
Фарма На Животните
Број На Модел На:
шиење не absorbable шиење
Материјал:
свила шиење
Применливи објект:
свињи, овци и говеда куче фарма на животните
Боја Класификација:
10 12 18
Тип:
фарма на животните
Број На Модел На:
шиење не absorbable шиење

Избор на клиент