• Новак
10pcs 805P3 Жолта Леплива Заклучување Брз Splice L13 Crimp Терминал 12-10 AWG Wire Конектор За 4-6 Жица Продаде Во Загуба САД

10pcs 805P3 Жолта Леплива Заклучување Брз Splice L13 Crimp Терминал 12-10 AWG Wire Конектор За 4-6 Жица Продаде

DEN 43.00
DEN 45.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ние ќе процесот секоја parcelss.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Време на испорака само за референца.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Пакет Вклучуваат : 10pcs Wire Конектор
Се применуваат за : 12-10 AWG (4-6mm⊃2;)
Безбедност допрете изолатор
Лесно crimping со нормален алатка
Брза инсталација без разголување жица работа
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Главните карактеристики

Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
805P3
is_customized:
Yes

Избор на клиент