• Новак
2 Pk Мастило Касети Remanufactured За HP 27 28 HP27 HP28 Deskjet 3320 3325 3420 3425 3520 3535 3520v 3550 3620v 3645 3650 3650v

2 Pk Мастило Касети Remanufactured За HP 27 28 HP27 HP28 Deskjet 3320 3325 3420 3425 3520 3535 3520v 3550 3620v

DEN 767.00
DEN 815.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел Бр. :
За HP27 HP28 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Б.К 25 ML БОЈА 21 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
27 28
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
27
Црна
1
25ml
28
Боја
1
21ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Deskjet 3320, 3325, 3420, 3425, 3520, 3535,
3520v, 3550, 3620v, 3645, 3650, 3650v;
Officejet 4211, 4212, 4215, 4219, 4251, 4255 5608
Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени

Избор на клиент