• Новак
1 Целосен сет Компатибилен hp 364 XL касети со чип за Photosmart 7510 5510 5514 5515 5522 5520 5525 6510 6520 7500 Печатач

1 Целосен сет Компатибилен hp 364 XL касети со чип за Photosmart 7510 5510 5514 5515 5522 5520 5525 6510 6520

DEN 640.00
DEN 695.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Други,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
Компатибилен hp 364
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
Photosmart 5510 5515 5520 5524
Printer model -:
DeskJet 3070A 3520
Printer model --:
Officejet 4610 4620 4622
Printer model ---:
Photosmart 6510 6520
-- Модел на печатач:
Photosmart 7510 7520
-Печатач модел:
Photosmart B109 B110 B209 B210 C309 C310 C410
---Модел на печатач:
Photosmart B8550 B8553 C5380 C5383 C5390
.Модел на печатач:
Photosmart C6300 C6380 D5460 D7560
is_customized:
Yes

Избор на клиент