• Новак
Антички Стил Отворен Лице Механичка Рака Ликвидација Црвено Бакар Џеб Се Види Со Синџир Скелет Луксузни Жените Класичен Steampunk Подарок

Антички Стил Отворен Лице Механичка Рака Ликвидација Црвено Бакар Џеб Се Види Со Синџир Скелет Луксузни Жените

DEN 675.00
DEN 843.36
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Рака Ликвидација Црвено Бакар Steampunk Подарок Џеб Види Скелет Луксузни Антички Стил Жените Се Отвори Лице Класичен Механички
Карактеристики На Производот :
Транспарентен Скелет
Отворени Се Соочуваат Дизајн
Движење : Рака Ликвидација Механички
Дијаметар : За 5.0 cm
Дебелина : Околу 1.3 см
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.050 m
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
P2078C
200000137:
200001559

Избор на клиент