• Новак
( 8 компјутери/многу ) 10A/250V 6x30mm Брз Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ Уверение.

( 8 компјутери/многу ) 10A/250V 6x30mm Брз Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ Уверение.

DEN 273.60
Во достапна форма

Пристапност


8 Парчиња 10 A / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 6mm / 0.24", Должина : 30 +/-0.5 mm / 1.2".
УЛ уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен месинг.
Спакувана во пластична кутија.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ФУ-A30/F10A-8
Употреба:
.
Стандарди За Безбедност:
.
Кршење Капацитет:
.

Избор на клиент

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS
  • Новак

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS

DEN 53.28

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

P421 TLP421 10pcs/многу
  • Новак

P421 TLP421 10pcs/многу

DEN 264.00 278.40

Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне

5PCS TDA8922BTH TDA8922 HSOP24 НОВИ
  • Новак

5PCS TDA8922BTH TDA8922 HSOP24 НОВИ

DEN 569.00 599.04

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

5P08C3 SOP8
  • Новак

5P08C3 SOP8

DEN 326.40

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,