• Новак
22Style Патување Пасош Носителот Документ Картичка, Цветни Печати Пасош Случај, пасош маска, носител на пасош Бесплатен Превозот

22Style Патување Пасош Носителот Документ Картичка, Цветни Печати Пасош Случај, пасош маска, носител на пасош

DEN 223.00
DEN 240.00
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
5688048528411144
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Студија Име : Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет Големина : околу 3.9 x 5.51 x 0.16 инчи (10 x 14 x 0.5 цм) Материјал : СТП Кожа Тежина : 50 грам Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предмети Структура : 1 Пасош Слот + 3 Картичка Слотови+ 1 Воздух билет слот Пакет : независни пластични кеси за пакување Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас. Ние и ветуваме : Сите слика зема во вид. "она што можете да го видите во сликата што е на дофат на раката."

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Обликот:
Кутија
Стил:
Моден
Број На Модел На:
цветни печати пасош маска
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
СТП Кожа
Употреба:
бизнис картичка
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
50g
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Mcneely
Објектот Должина:
14cm
пасош покрие дизајн:
цветни печати пасош маска
пасош покрие материјал:
пасош покрие advantages1:
3D дизајн
пасош покрие advantages2:
еластична заштита на пасош маска
Пасош Покрие Функција 1:
пасош маска
Пасош Покрие Функција 2:
кредитна картичка во држачот
Пасош Покрие Функција 3:
Лична Карта Носителот
пасош покрие Функција 4:
пасош носителот
пасош покрие Функција 5:
пасош торба
пасош се покријат Пакет:

Избор на клиент