• Новак
84820-02100 Автомобил Електрични Господар Моќ Прозорецот За Префрлање Копчето За Toyota Е Корола 2001-2007 8482002100

84820-02100 Автомобил Електрични Господар Моќ Прозорецот За Префрлање Копчето За Toyota Е Корола 2001-2007

DEN 1592.64
Во достапна форма

Пристапност


84820-02100 Автомобил Електрични Господар Моќ Прозорецот За Префрлање Копчето За Toyota Е Корола 2001-2007 8482002100
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач
Апликации
Пазарот Date range Модел Рамки/Options Европа 09/2002-09/2006 ЗА TOYOTA е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Европа 11/2001-01/2007 ЗА TOYOTA е корола CDE120,NDE120,ZZE12* Европа 01/2002-01/2007 ЗА TOYOTA е корола CDE120,NDE120,ZZE12*
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Главните карактеристики

Е Корола-Година:
2006,2004,2001,2003,2002,2005,2007
Година:
-
Специјални Функции:
Електрични Прозорци Се Префрлите
Бренд Име:
Malcayang
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Материјал Тип:
оем стандард
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
84820-02100
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип Име:
моќ прозорецот се префрлите

Избор на клиент