• Новак
ТВ Логика Моќ Кабел Мини XLR на Г-Допрете - 24 - со Workhorse Опрема

ТВ Логика Моќ Кабел Мини XLR на Г-Допрете - 24 - со Workhorse Опрема

DEN 1075.00
DEN 1344.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис Овој кабел ви овозможува да моќ ТВ Логика или Alphatron производи од надворешен батеријата или извор на енергија со Антон Bauer Д-допрете го (Стр допрете) конектор. Вреден работник кабли се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат барањата за професионална камера екипи и се поддржани од страна на една година производителот гаранција. Главните Карактеристики Компатибилен со ТВ Логика и други производи што се користи 4-pin мини XLR моќ конектор Сили уреди од надворешен батеријата или извор на енергија 4-pin мини XLR конектор на Г-допрете го (Стр допрете) конектор 24" кабел од крај до крај 1 година гаранција

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ТВ Логика Моќ
Бренд Име:
SZJELEN

Избор на клиент