• Новак
168206 , прибор за Облека 50*150cm цртан филм памучна ткаенина,занаети рачно изработени комбинација памучна ткаенина дома текстил бесплатен превозот

168206 , прибор за Облека 50*150cm цртан филм памучна ткаенина,занаети рачно изработени комбинација памучна

DEN 195.00
DEN 249.60
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
1. Материјал : 100% Памук 2. Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина од 1,5 метри и должина 0,5 метар. (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : pls се погледне на слика 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Главните карактеристики

Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Sateen Ткаенина
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Ламинат
Стил:
Цртан Филм Серија

Избор на клиент