• Новак
E27 220V Светилка Носителот Звук Гласовна Контрола Индукција Сијалица Нови Switch Адаптер APR6

E27 220V Светилка Носителот Звук Гласовна Контрола Индукција Сијалица Нови Switch Адаптер APR6

DEN 84.00
DEN 108.96
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Одговара за коридори, passageways, паркинг подрумот и на други места мазна автоматско осветлување. Прекинувачот може да биде светлина-управувана и глас-управувана. На ден за време или прозрачна соба, под контрола на светлината контрола на колото, хируршка постапка ќе се затвори и состојба off. Гласовната контрола ќе се оневозможи. На сијалицата не би светне. Кога станува темно, звукот контрола коло да почне да работи. Со народите, патот и други звучни или рака на шут, switch ќе се вклучи, на сијалицата ќе светне за околу 1 минута, потоа trun исклучува автоматски. Напон : 110-250 V (50 Hz) Оптоварување моќ : Блескаво светилки Треба да го поврзете кабелот. Одложување време : 30 секунди. Автоматско лесно, безбедност моќ. Амбиентална температура : -20 - 50 °. Големина : 6.5 см x 5cm x 3cm - 2.56 инчен x 1.97 инчен х 1.18 инч. Пакетот вклучува : 1 x Звук Контрола Светилка Носителот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
OOTDTY
Карактеристики:
Звук Контрола Светилка Носителот
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Број На Модел На:
светилка носителот
Гаранција:
2M
Материјал:
Пластични

Избор на клиент