• Новак
3 Парче Памук Ткаенини Едноставна Ѕвезда и Временските Шема Светлина Прекрасна Боја Масти Четвртини Пакет за рачно изработени DIY Carft Играчка за Шиење

3 Парче Памук Ткаенини Едноставна Ѕвезда и Временските Шема Светлина Прекрасна Боја Масти Четвртини Пакет за

DEN 58.00
DEN 114.24
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
50x160, 20x25, 20x50, 45x45, 50x50, 25x45, 100x100, 32x32, 25x160, 50x100, 5x50
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Бренд Име:
TERAMILA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
no
Тип:
Twill
Плетени Тип:
no
Погоден за:
крпеница, постелнина сет, quilting,облека,scrapbooking, кукли,занаети
Големина мерка:
CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
Превозот метод 2:
Кога вкупниот износ е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail
Ве молиме имајте во предвид:
кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми или да го откажете

Избор на клиент