• Новак
САД Цврсти 6 L Течен Азот Сад ниски температури LN2 Резервоарот Dewar со Ремени 6 Канистри 60 дена

САД Цврсти 6 L Течен Азот Сад ниски температури LN2 Резервоарот Dewar со Ремени 6 Канистри 60 дена

DEN 10401.00
DEN 10401.12
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU.
Внимание : Овој сад е само погодна за статични складирање на течен азот, не е погоден за транспорт на течен азот. Русија клиенти. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Бразил клиенти.
О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Овие течен азот контејнери со мала тежина, лесно да се носат, долго држи време, широко се користи за медицински, научно-истражувачки оддели.Тарифа и прописите за даноци . Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4.

Главните карактеристики

Тип:
Други
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
USS-LNT00002
Капацитет:
6 L
Материјал:
Алуминиум легура
Устата Дијаметар:
50 mm
Надворешниот Дијаметар:
284 mm
Висина:
500 mm
Празни Тежина:
4.6 kg
Нормално Држење На Време:
60 дена
Број на пластични садови:
6 компјутери
Длабочината на Канистер:
110 mm
Дијаметар на Канистер:
35 мм

Избор на клиент