• Новак
Бесплатен превозот се Зголеми златна бања слив тапа со една рачка една дупка бања слив потоне миксер допрете го

Бесплатен превозот се Зголеми златна бања слив тапа со една рачка една дупка бања слив потоне миксер допрете

DEN 1875.00
DEN 2885.28
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Обично времето за испорака е 15-60days. Тоа е на располагање за да се обезбеди шарени пакет според прилагодено дизајни
3,Пакување, Вклучувајќи : 1 постави целосна една ладна кујна тапа +2 парчиња флексибилни црева(треба клиенти'choose)?
Флексибилни црева беше 50cm, ако клиентот треба подолго, треба контактирајте со нас.81 L/min)
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Тапа Тело Материјал : Месинг&Камен злато слив тапа
Пакување :
1.
- Ние обично Слободни брод од страна на Кина Пост, или некои директни линии за некои земји. Едноставен и популарен дизајн и креативност но, издржливи во употреба.
- Предмети се испраќаат од Кина. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден.
- Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Помина ISO 9001 : 2008 Сертификат,нудејќи OEM/ODM услуги.Бесплатен превозот се Зголеми златна бања слив тапа со една рачка една дупка бања слив потоне миксер допрете го
Еден Справи со Месинг Топла/Ладна Хром Слив Чешми Висок степен на цврсти месинг Хром плоча,обезбедувајќи извонредна отпорни на корозија и абразија отпор. Конструиран за да изгледа убаво и добра функција.

Главните карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Современа
Функција:
Thermostatic Чешми
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
бронза
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
DONA4045
Телото Материјали:
Солидна месинг слив тапа
Рачка Материјал:
Цинк Легура
Флексибилни црева:
Yes (да).
Функција:
Топла, ладна бања слив тапа
Вода притисок тестирање:
0.6-0.8 Mpa
Кертриџ Живот време:
500,000 циклуси
Употреба:
Бања слив миксер славини
топло ладно:
Да, топла и ладна вода тапа
Површина По Завршувањето:
античкиот слив тапа

Избор на клиент