• Новак
Три Бои Дрвени Кутии За Складирање Цвеќиња, Садови Шминка Организатор Бонсаи Кутија Дребулии Накит И Козметички Organizador Пен Носителот

Три Бои Дрвени Кутии За Складирање Цвеќиња, Садови Шминка Организатор Бонсаи Кутија Дребулии Накит И Козметички

DEN 544.00
DEN 864.00
-37 %
Во достапна форма

Пристапност

Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Совршен за чување на вашиот накит, нараквица, earings, ѓердан, broch,растенија и др.
Три Бои Дрвени Кутии За Складирање Цвеќиња, Садови Шминка Организатор Бонсаи Кутија Дребулии Накит И Козметички Organizador Пен Носителот
Растенијата Фах Дрвени Случај Носителот Богатство Градите Гроздобер Ретро Дрвени Кутии За Складирање Мултифункционален Накит Trinket Складирање Кутија &Чување на кутии цвет садови дрвена кутија кантите дрво контејнер случај биро организатор молив случај канцелариски дребулии складирање cabinet Storage кутии цвет садови дрвена кутија кантите дрво контејнер случај биро организатор бонсаи канцелариски дребулии Ѕид Виси Cabinet Classic Ретро Дрвени Кутии за Складирање рачно изработени Кутија Декорација Занаети Дрвени Кутии Дребулии Мултифункционален Cajas Молив Случај Мултифункционален Водоотпорен Ткиво Кутија Креативни Виси Складирање Виткање Кеси 6 Џебови Дребулии Торба за Чување на Десктоп Ткиво Кутија Организатор Водоотпорен Ткиво Кутија Креативни Складирање Торбичка Виткање Кеси Товар Дребулии Торба за Чување на Десктоп Ткиво Кутија Организатор Bolsa New Водоотпорен Ѕид Виси Ткиво Кутија за Складирање Торбичка Виткање Кеси Товар Дребулии Торба за Чување Ткиво Организатор Кутија Bolsa Mediterranean Водител на Чување Перење Кошница да го Пореметат Виткање Перење Кеси Дребулии Drawstring Складирање Валкана Облека Организатор Играчки Basket3 Бои Виткање Складирање Кошеви Јапонски Стил Водоотпорен Домаќинство Ткаенина, Лен Барел Валкани Алишта Перење Забавува Кошеви За Storage New Виткање Складирање Кошеви Јапонски Стил Домаќинство Ткаенина, Лен Водоотпорен Барел На Валкани Алишта Перење Забавува за Складирање Box New Памук, Лен Wasmand Еко Складирање Кошеви Овошје или Зеленчук Природни Торбичка Дребулии Торба Кошеви За Storage Cotton Лен Водоотпорен Виткање Перење Забавува за Складирање Торба За Играчки за Перење Облека Складирање Кошеви Перење Basket Large Капацитет Водоотпорен Виткање Перење Забавува Торба Wasmand за Перење Облека Складирање Кошеви За Играчки Перење Organizer Waterproof перење кошница валкана облека складирање кошница виткање складирање организатор играчки домашна ткаенина торба за перење basket Laundry Забавува Ткаенина Виткање Перење Кошница Дребулии Памук, Лен Складирање Кошница Валкана Облека Кошница Барел Чување на Организаторот За Toys Japanese Стил Перење Забавува Drawstring Виткање Перење Кошница Дребулии Складирање Валкана Облека Кошница Ужинка Храна За Барел Kids Multifunction Ткиво Кутија Платно Украсување Кеси Виси Складирање Виткање Кеси Дребулии Торба Десктоп Ткиво Кутија за Складирање Орга Големина на : 24*10.

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
18L
Стил:
Европа
Бренд Име:
Strongwell
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производот:
Играчки Организатор
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Складирање кутија
Техника:
Лак
Употреба:
Алатки
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
3
Спецификација:
24*10.2*11.5CM
Оптоварување:
2kg
Големина:
24*10.2*11.5CM
materal:
Дрво
боја:
како Слика
Стил:
Ретро Класичен Дрвени Кутии За Складирање
Објектот:
Античкиот Чување на кутии цвет садови
Тип:
Мултифункционален Складирање Кутија За Складирање На Носителот
Име:
Складирање Кутија За Накит Антички Trinket Складирање Кутија
Функција:
дрво контејнер случај биро организатор
Производот:
Кабинетот дрвени кутии за занаети
Функција:
Занаетите Давање Статии

Избор на клиент