• Новак
Мини преносни музика перница рог перница звучник у перница двојно-рог говорникот 3.5 mm

Мини преносни музика перница рог перница звучник у перница двојно-рог говорникот 3.5 mm

DEN 268.80
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
. Може да се направи пораби во перница може да слушате музика перница, перница врвот може да се слушне, не влијае на другите.5 приклучокот. Аудио линија 1 метар долг. За да се исполнат корисник на побарувачката на далечина. Најчестите начини на употреба : различни видови на играчки, перница, вратот перница, MP3, MP4, музика телефони и повеќе. Пред секоја пратка ќе биде добар тест, ние не ги прифати разликата во проценка Пред следниот една, ве молиме внимателно да го бебето опис, ви благодарам многу! Карактеристики На Производот 1. Погоден за огромното мнозинство на излезни аудио уред. Компактен, Димензии : Дијаметар 60mm, дебелина од 13.Овој производ е правење музика перница, u-перница говорникот не говорници на додатоци, обемот не е голем, мир на умот да спијат во текот на ноќта, малку повисока од слушалки, слушалки може да се користи наместо. Овој производ е сама по себе не-MP3, која може да се пристапи i Pod, mp3, CD, VCD, DVD, компјутери, мобилни телефони и други уреди за да слушате музика, и не треба батеријата, со приклучок за слушалки кабел и 3,5 mm приклучок. Квалитетот на звукот е добар, во рамките на Nd Fe B со челик внатрешна магнетни говорник, Спецификации : 4 ohms 0.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Должина:
Примена:
говорникот
Конектор A:
Џек
Број На Модел На:
2
Пакет:
Yes
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Бренд Име:
JSJ
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
Аудио Линија
Надворешниот Дијаметар:
1
фитинг:
говорникот
Димензии:
Дијаметар 60mm, дебелина од 13.8 mm.

Избор на клиент