• Новак
5D DIY Дијамант Сликање пејзаж градина куќа Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома декор

5D DIY Дијамант Сликање пејзаж градина куќа Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 223.00
DEN 278.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x38cm, 40x50cm, 55x70cm, 60x75cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
според фото

Избор на клиент