• Новак
Грлото на масажа уред вратот масажа перница автомобил домаќинство мултифункционален полно работно тело перница lumbar

Грлото на масажа уред вратот масажа перница автомобил домаќинство мултифункционален полно работно тело перница

DEN 2400.00
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот

Главните карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
масажа на глава на број:
5 ( лого ) - 7 ( лого )
Боја Класификација:
Црвена
Обликот:
Коска Тип
Начин на напојување:
AC
Контрола на владата:
Механички
масажа трик:
malaxation

Избор на клиент