• Новак
4PCS PDC Паркинг Сензор 5HX08TZZAA 0263003583 Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Chrysler 300C Dodge Полначот Џип Командант

4PCS PDC Паркинг Сензор 5HX08TZZAA 0263003583 Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Chrysler 300C Dodge

DEN 1330.00
DEN 1727.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца. Ви благодариме за пребарување на објектот. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Како што знаете тоа е еднакво на следните делови број :
4. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање.

Главните карактеристики

OSD Language:
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
5HX08TZZAA 0263003583
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
5HX08TZZAA, 0263003583
Осветленост Дел Број:
5HX081BMAA; 5HX081DAAA; 5HX081EMAA; 5HX081EMAB;
Другиот Дел Број:
5HX081GJAA; 5HX08ABEAA; 5HX08AJCAB; 5HX08AP4AA;
Другиот Дел Number1:
5HX08AXRAA; 5HX08AXRAB; 5HX08BB8AA; 5HX08BB8AB;
Другиот Дел Number2:
5HX08BJTAB; 5HX08BPKAA; 5HX08BPKAB; 5HX08CDMAB;
Другиот Дел Number3:
5HX08CGVAB; 5HX08CYGAA; 5HX08DA4AA; 5HX08DX8AB;
Другиот Дел Number4:
5HX08EBLAB; 5HX08FFGAB; 5HX08PZ7AA; 5HX08SW1AB;
Другиот Дел Number5:
5HX08SZ7AA; 5HX08SZ7AB; 5HX08TZZAB; 5HX08WS2AA;
Другиот Дел Number6:
5HX08WS2AB; 5HX08XWGAA; 5HX08ZMQAA
Автомобил Производител:
Dodge Држачи За Џип

Избор на клиент