• Новак
Нови 5D DIY Дијамант Сликарство Пешаци на патот Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство оркестарот

Нови 5D DIY Дијамант Сликарство Пешаци на патот Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 257.00
DEN 321.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.

Главните карактеристики

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
според фото

Избор на клиент