• Новак
2018 Лето Мажите е Сосема Облека За Мажи 66 Најдобри F 650 Гш Близнак Не врви по Мене Нема ДА го Направи Тоа F800GS F700GS Авантура Tees

2018 Лето Мажите е Сосема Облека За Мажи 66 Најдобри F 650 Гш Близнак Не врви по Мене Нема ДА го Направи Тоа

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
GILDAN
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден

Избор на клиент