• Новак
Бренд Western Метал Нерѓосувачки Челик Вилушка Нож Керамички Под Стаклен Геометрија Handgrip Еко-Пријателски Dinnerware Поставува Бифтек

Бренд Western Метал Нерѓосувачки Челик Вилушка Нож Керамички Под Стаклен Геометрија Handgrip Еко-Пријателски

DEN 428.00
DEN 475.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


[големина информации]
$9.9 е само вклучувајќи 1 парче.
$42.9 е вклучувајќи Е1*1, Е2*1, E3*1, E4*1, E5*1, E6*1.

Главните карактеристики

боја:
Е1, Е2, E3, E4, E5, E6, Е1 да E6
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Бренд Име:
QIEKE
Техника:
Под стаклен
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
pukatime041301
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Западен
Шаблон Тип:
геометрија

Избор на клиент