• Новак
800*300*3ММ Големи Mouse Pad Глувчето Мат Overlock Игра Тастатура Подлога за Гејмер со ременче за на Одмор Поддршка за Десктоп PC Компјутер

800*300*3ММ Големи Mouse Pad Глувчето Мат Overlock Игра Тастатура Подлога за Гејмер со ременче за на Одмор

DEN 409.00
DEN 431.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Стил:
со ременче за на Одмор,Заштита од Радијација
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HHD-GЈ
Број На Модел На:
HHD-GЈ
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
волна почувствува

Избор на клиент