• Новак
Оригинални нови Јапонија увоз 5*5*0.8 дигитална камера shutter фокус 2 пати 2gear копчиња светлина на допир се префрлите двоен клик

Оригинални нови Јапонија увоз 5*5*0.8 дигитална камера shutter фокус 2 пати 2gear копчиња светлина на

DEN 27.00
DEN 28.32
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
Увезени од Јапонија 5*5*0.8 дигитална камера shutter се фокусира на двата датотека копчето допир switch двојно тенок филм микро печ 4 метри на дното со фиксна точка од две до 500 илјади пати на живот детали за големината на мапата

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
TSW-15-21B-T50
Гаранција:
1 година
тековната:
100A
Карактеристики:
Префрлете
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач

Избор на клиент