• Новак
За Samsung ML-1630 ML-1631 SCX-4500 SCX-4500W ML1630 ML1631 SCX4500 SCX4500W Печатач Лекар Ножот,За Samsung ML-D1630A Сечилото

За Samsung ML-1630 ML-1631 SCX-4500 SCX-4500W ML1630 ML1631 SCX4500 SCX4500W Печатач Лекар Ножот,За Samsung

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност


Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.Опис На Производот * 1.
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови. Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Тонер Лекар Ножот За Samsung ML-1660 ML-1661 За Samsung ML-1660 ML-1661 ML-ML 1665-ML 1665-1865 ГОДИНА ML-1865 W SCX-3200 SCX-3205 W Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Големи акции , Брза испорака; * 7.
Не постојат пратки на викенд и државни празници. Без наплата се нудат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
ML-1660 ML-1661 ML-ML 1665-1666
Тип:
Други
Печатач Делови:
Доктор На Ножот
Делови За Печатач:
За Samusng ML-1510 ML-1610 ML-1710 ML-1740 ML-1750 ML-1755 Печатач

Избор на клиент

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство
  • Новак

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

DEN 1335.00 1435.20

Кога ќе се превезува стоката по плаќање?A4 : 35 дена од express и од воздух; 510 ден од страна на морето,Бесплатен