• Новак
20PCS 11cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

20PCS 11cm Нова скала модел DIY модел правење на дрвјата Зелени Модел Жичен Treesfor Градина Пакет Улица Изгледот

DEN 1242.24
Во достапна форма

Пристапност

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Пакетот Вклучува : 20 компјутери модел дрво во трговијата на мало пакет
Shippment
превозот преку Хонгконг Пост воздух mail до сите земја
Ние ќе брод до адресата од вашиот alibaba регистрирани gaddress.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ако имате било какви посебни настава на царинската декларација, ве молиме да ни кажете веднаш по завршувањето на Аукцијата. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Тема:
Згради
Тип:
Пластични Профили
is_customized:
Yes
Материјали:
ABS Пластика
боја:
Портокалова, зелена,
Висина:
11cm
Број На Модел На:
КТ-05
Тема:
Згради
Возраст Опсег:
Grownups

Избор на клиент