• Новак
100pcs Засенчување R5 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли за магла веѓа круг игли Многу Бр. Истекот датум Трајна шминка

100pcs Засенчување R5 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли за магла веѓа круг игли Многу Бр. Истекот датум

DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


100pcs Засенчување R5 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли
Функција : Лагер Microblading игла Игла Игли : Кружни 5 R Засенчување игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓа Истекот на рокот Многу повеќе
Пакет : 100 КОМПЈУТЕРИ * R5 Microblading игла


Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
QMY
Број На Модел На:
QMYNR5
Објектот:
Веѓа Microblading игла
Игла Модел:
R5 Игла
Функција:
Засенчување R5 Сечилото
Игла Функција :
ЛАГЕР Microblading Игли
Веѓа тип :
правец на ветер
Пакет:
Расположливиот во Поединечни ќеси
КОЛИЧИНА:
100pcs
Игла Функција :
Кружни
Истекот датум:
Yes
Многу Повеќе :
Yes

Избор на клиент