• Новак
Топла 1 Пар Четири Prong Поставување Кристално Бела / Златни-боја на Мечка Кука Клип Обетки Накит за Жените Boucle Божиќ Подарок

Топла 1 Пар Четири Prong Поставување Кристално Бела / Златни-боја на Мечка Кука Клип Обетки Накит за Жените

DEN 77.00
DEN 95.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E0186-7
Пол:
Унисекс
боја:
Исто како слика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
Рок
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент