• Новак
Dongyang дрво вратата цвет флорални applique специјална понуда Европски стил дрвен мебел декорација цвет парче цвет врежан ca

Dongyang дрво вратата цвет флорални applique специјална понуда Европски стил дрвен мебел декорација цвет парче

DEN 3120.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики :
[description] : home office декорација, уметности и занаети, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : не се наслика
[ниво на квалитет] : квалификуван
Најубаво врежан декоративни цвет плоча, може да се користат за декорација на ѕидови и покривот вратата мебел итн. Сега, некои луѓе во современите и античките чај со вкус Дома Мебел резба цвет одбор како украс, некои едноставно прозорец панели, цвет кревет плоча по refurbishing, блок ѕид виси, носталгични стил и модерен затворен мебел материјали едни со други, да се создаде културна атмосфера на Кинески и Западна.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
18.5*68*1.2 дебела CM

Избор на клиент