• Новак
Бебе Дрвени Образовни Боја Дигитални Когнитивни Учење DIY Часовник Модел Сложувалки Играчки, Подароци Деца Играчки за Деца MZ204

Бебе Дрвени Образовни Боја Дигитални Когнитивни Учење DIY Часовник Модел Сложувалки Играчки, Подароци Деца

DEN 123.00
DEN 157.44
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Дрво
Големина : околу 12*8.5 cm
тежина : околу 70g

Главните карактеристики

Бренд Име:
Соништа Подарок
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Цртан филм
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,> 3 години
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Цртан филм DIY Часовник
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Никој

Избор на клиент