• Новак
3d пвц тротоарите спалната соба обичај фото водоотпорен кат налепница водопад lotus крап декорација сликарство тапети за ѕидови 3d

3d пвц тротоарите спалната соба обичај фото водоотпорен кат налепница водопад lotus крап декорација сликарство

DEN 1391.00
DEN 2528.64
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа не е една ролна.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.ве молиме да ни каже.
Должина * width = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е Должината * ширина,
ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен
Ако треба да големината е 4. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар ( должина*ширина )
2 : Купи Сега. 2 квадратен метар=2 парчиња.
1 квадратен метар = 1pcs.
Имаме 12 фиксна големина цел. Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата тротоарите сликарство
Купувачи се покаже
Купувачот мора да ги прочитате :
Тротоарите цена : $ / метар квадратен. Не големина информации.
Драги мои пријатели.5 cm(W) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(L)×320cm(W) ( 16'4 "x 10'5" ") други големина : Вашиот ѕид големина ( должина и ширина ).

Главните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Песочник
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH

Избор на клиент