• Новак
H1024 Девојки Не Се Облекуваат За Момчиња Смешни Жени Sweatshirt Панк-Блузи Есен Секојдневен Дуксери Pullovers Sweatshirt

H1024 Девојки Не Се Облекуваат За Момчиња Смешни Жени Sweatshirt Панк-Блузи Есен Секојдневен Дуксери Pullovers

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
YEMUSEED
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
H1024
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Големина:
As Show
боја:
како се покаже
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент