• Новак
2018 есен машка кожа облека машки СТП краток дизајн кожна облека тенок кожна јакна

2018 есен машка кожа облека машки СТП краток дизајн кожна облека тенок кожна јакна

DEN 4080.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Обвивка Материјал:
Акрилик
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Патентите
Бренд Име:
3Wphtato
Број На Модел На:
DC1
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Повик
Моделирање на облека:
Директно
облека дизајнерски детали:
мулти-џеб
пред да летаат:
вертикален патент пред лета
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Цврста
Стил:
Моден
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам

Избор на клиент