• Новак
11AWG Флексибилни Мека Конзервирани Бакар Силикони Жица РК Кабел Висока Температура Бесплатен Превозот - 2 Метри

11AWG Флексибилни Мека Конзервирани Бакар Силикони Жица РК Кабел Висока Температура Бесплатен Превозот - 2

DEN 496.80
Во достапна форма

Пристапност

Флексибилни Силикони Жица РК Кабел Големина : 11 AWG Тоа ќе доаѓа еден намали ако многу цел на овој објект

Главните карактеристики

Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Изолација Материјал:
Гума
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
11AWG
Беснееше Напон:
300V
Температурата Опсег:
-60℃ ~ 200 ℃
Пламен Retardant Оценка:
УЛ ФОЛКСВАГЕН -1, АДС FT1

Избор на клиент