• Новак
2017 Нуркање Костум Wetsuit Жените Кратко Sleeve Lycra Surf Влажни Одговараат На Едно Парче Rashguard Пливање Mens Wetsuits Сурфање Продажба L1007

2017 Нуркање Костум Wetsuit Жените Кратко Sleeve Lycra Surf Влажни Одговараат На Едно Парче Rashguard Пливање

DEN 768.00
Во достапна форма

Пристапност

Прирачник за Мерење , Грешки Опсегот е Околу 2 - 3 cm (1 инч) мерни податоци
Answer : ___________________________ Note : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл . Добро Еластична .Име : SBART Нуркање Костум Wetsuit Жените Кратко Sleeve Lycra Surf Влажни Одговараат на Едно Парче Rashguard Пливање Mens Wetsuits Сурфање Продажба L1007
Добредојдовте на SBART!
Професионални Вода Спортски Бренд!!!
Големина
Должина(cm)
Биста(cm)
Половината(cm)
Висина(cm)
Тежина(кг)
S
87
76
64
155-162
85-95
М
90
82
68
160-168
95-110
L
93
88
72
170-175
110-130
XL
96
94
76
172-178
130-150
XXL
99
100
80
178-188
148-190
Pruchase Забелешки :
1.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Sbart
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
1007
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Материјал:
Најлон,Lycra,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Сино / Розова Боја / Бела / Жолта / Портокал
Големина:
S / M / L / XL / XXL
Материјал Состав:
88% Најлон + 12% Spandex
ознака:
Сурфање Wetsuit Жени
Карактеристики:
Кратко Sleeve / Едно Парче / Lycra
OEM / трговија на Големо / Мало / Капка Превозот:
прифатете
Клучни зборови:
Кратко Sleeve Lycra Wetsuit

Избор на клиент