• Новак
Модерната Led Pendant Светилки Дневна Соба Акрилик Бело/Црвено Ресторан Спалната Соба Декоративни Pendant Светла Lamparas Дома Осветлување Светилка

Модерната Led Pendant Светилки Дневна Соба Акрилик Бело/Црвено Ресторан Спалната Соба Декоративни Pendant Светла

DEN 9235.00
DEN 12479.04
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
Модерната Led Pendant Светилки Дневна Соба Акрилик Ресторан Спалната Соба Декоративни Pendant Светла Lamparas Дома Осветлување Светилка
Димензии : Дијаметар 65cm/92cm Должина на Кабелот : 100cm(Прилагодливи) Материјал : Акрил,PC Боја : Црвено/Бело База Тип : E27/R7 S извор на Светлина : LED Сијалицата,Блескаво Сијалица Напон : AC 90 V-240 V (Достапни во сите земји) Wattage : 40 W Max Информации : Основни собранието е потребно. Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Главните карактеристики

Wattage:
S Dia65cm R7S, L Dia92cm R7S, S Dia65cm E27, L Dia92cm E27
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
ABS,Пластика,Дрво
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,CQC
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела,Црна
Број На Модел На:
PLL-37
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Заврши:
Полиран
Функција:
модерен,едноставен
Напон:
90V-260V
Wattage:
40W Max
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Бела,Сива
кориснички:
Pls контактирајте со нас

Избор на клиент