• Новак
Трговија на големо 10Meters СПИ S8M отвори времето појас S8M-30 Ширина 30мм Теренот 8мм STS S8M времето појас СТП со челик core Боја макара појас

Трговија на големо 10Meters СПИ S8M отвори времето појас S8M-30 Ширина 30мм Теренот 8мм STS S8M времето појас

DEN 4752.00
Во достапна форма

Пристапност


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.2 Детали
RPP/HPPD 2 M 2 0.36 Детали S3 M 3 1.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.36 Детали 3 M 3 1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.4 Детали S8 M 8 3. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.20 Детали
STPD/STS S2 M 2 0.9 Детали 5 M 5 1.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
СПИ/STS 8M
Тип:
времето појас
Материјал:
СПИ/STS 8M Полиуретан со Челик Јадрото
Теренот:
8мм
Забот Heigh:
3.05 mm
Појас За Висина:
5.3 mm
Тип:
СПИ S8M Времето Појас
Ширина:
30mm
Количина:
10meters
боја:
Бела

Избор на клиент