• Новак
Нови Сина LCD Дигитален Готвење Кујна Тајмерот Брои-Надолу До Часовникот Висока Аларм 24 Часа

Нови Сина LCD Дигитален Готвење Кујна Тајмерот Брои-Надолу До Часовникот Висока Аларм 24 Часа

DEN 163.00
DEN 175.68
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тајмери Тип:
Дигитални Тајмери
Функција:
Местење На Време За Потсетник
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
D839
Изглед:
Заеднички
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Фиксен Време:
6-24 часа
Тип:
Тајмери
SKU:
D839

Избор на клиент