• Новак
Жените Гладијатор Сандали Бренд Дизајн Глуждот Ремени Отвори Пети Платформа Свадба Чевли Жена дебели високи потпетици Црна, Црвена Партија Пумпи

Жените Гладијатор Сандали Бренд Дизајн Глуждот Ремени Отвори Пети Платформа Свадба Чевли Жена дебели високи

DEN 1144.00
DEN 1243.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Тока
Горниот Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
5-7cm

Избор на клиент