• Новак
Abs школка материјал 170 широк објектив степен паркинг камера шарени hd ccd ноќ визија Динамична песна линија за BMW 5 /3 Серија

Abs школка материјал 170 широк објектив степен паркинг камера шарени hd ccd ноќ визија Динамична песна линија

DEN 1108.00
DEN 2172.96
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Детали за производот : автомобил rearview камера
Производ параметри : автомобил rearview камера
170 степен задна камера
РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние само брод да се потврди цел адреси. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Погоден за оригинални автомобил
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.02 Лукс
Леќи на камерата : 23 mm
Погледнете Агол : 170 степен
Sync. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Водоотпорен:
IP 69K
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Shockproof:
Yes
Ноќ визија:
Yes
Визуелна агол:
170 степен
Функција:
паркинг камера
Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични

Избор на клиент