• Новак
4Pcs 39MM 5050 8-СМД Festoon Мапата Купола Festoon LED Светло Бела За Универзална A3 А5 Q4 MX-5 Miata Армада Sonata Lancer Outlander

4Pcs 39MM 5050 8-СМД Festoon Мапата Купола Festoon LED Светло Бела За Универзална A3 А5 Q4 MX-5 Miata Армада

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Должина : 39mm 7. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Пакетот вклучува : 4 Парчиња на (Прибл 1.Ширина : 14mm 6. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Постојат 8 парчиња на премиум квалитет LED чипсети на секоја сијалица, кои произведуваат светла бела светлина, наместо акции жолто светло.Бидејќи LED светилки имаат помала потрошувачка на енергија, Европски бренд име на автомобили може да треба да го допрете на Оптоварување Отпорници за да се отстрани грешка во кодот на табла 2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Во исто време, тие служи подолго од халоген светилки, просечниот животен век на LED сијалица е 50000 работен час. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Wattage:
/
A4-Година:
2014,2012,2013,2010,2011,2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
/
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.1kg
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
универзален автомобил

Избор на клиент