• Новак
година Houdini Промена на Бојата од Јули Ribera-Магија трикови

година Houdini Промена на Бојата од Јули Ribera-Магија трикови

DEN 176.64
Во достапна форма

Пристапност


2016 година Houdini Промена на Бојата од Јули Ribera
Демонстрира address : v.youku.com/v_show/id_XMTY4 MTIz OTcx Ng==.html
На Houdini промена на бојата е од времето кога јас создаде (3 години) еден од моите омилени ја менува бојата.
За разлика од другите боја промени кои се појавуваат на врвот или на дното на палубата, Houdini CC доаѓа поради ширење и иако ова писмо се фатени во палубата, постигна еден од бојата се менува повеќе визуелен дека постои.

Главните карактеристики

боја:
Црвена
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Лебдат,Трепка,Зголемувањето,Исчезнуваат,Да Учат,Со Dvd,Лесно Да Се Направи,Почетник,Професионални,Магионичари,Улица,Фаза
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Големина:
One Size
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
Type1:
Магија Трикови
Type2:
блиску до магија
type3:
магијата реквизити
type4:
картичка магија

Избор на клиент