• Новак
Топла Продажба Кадифен Белата Поларна Мечка Маскота Костим Cosply Карневал Mascotte Mascota Фенси Облека Fursuit Облека ЕМС СЛОБОДНИ БРОД SW1245

Топла Продажба Кадифен Белата Поларна Мечка Маскота Костим Cosply Карневал Mascotte Mascota Фенси Облека Fursuit

DEN 10032.00
DEN 10560.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Висат сушење само, греење е забрането. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). EMS е наш основен превозот избор. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент