• Новак
Кристал Шарм Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Жените Убавината Златна Боја Африка Свадба Накит Сетови

Кристал Шарм Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Жените Убавината Златна Боја Африка Свадба Накит Сетови

DEN 536.00
DEN 1050.72
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
WDM-TL40542

Избор на клиент