• Новак
Сопствени 3d фото позадина Мода Коњ / дневна соба, спална соба ходникот работи коњ фото позадина ѕид mural Beibehang

Сопствени 3d фото позадина Мода Коњ / дневна соба, спална соба ходникот работи коњ фото позадина ѕид mural

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Не позадина ролни.

Главните карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Избор на клиент