• Новак
Еден Сет 3PCS Крап Риболов Местење Алатка Boilie Игла Вежба Кука Екипаж Правејќи Колекции Риболов други Додатоци за Риболов Мамка

Еден Сет 3PCS Крап Риболов Местење Алатка Boilie Игла Вежба Кука Екипаж Правејќи Колекции Риболов други Додатоци

DEN 106.00
DEN 119.04
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Еден Сет 3 PCS Крап Риболов Местење Алатка Boilie Игла Вежба Кука Екипаж Правејќи Колекции Риболов други Додатоци за Риболов Мамка
големина : како pictrue

Главните карактеристики

Бренд Име:
дели со риба
Материјал:
Железо
Род Должина:
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Риболов Прачка Категорија:
Крапот Риболов Прачка
Род Материјал:
Други
Позиција:
Река
Број На Модел На:
TFAC001
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Избор на клиент